Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Show_thumb_nawet_nie_wiesz

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM

reż. Paweł Łoziński | Polska, 2016 | 74 min.

Paweł Łoziński znów odsłania intymne relacje rodzinne. Co kryje się pod słowem „miłość”? Żyjąc często tworzymy z bliskimi więzi i węzły które z czasem wydają się nam nie do rozsupłania. Film opowiada o dramacie dwóch kobiet, matki i córki związanych ze sobą trudnym, skomplikowanym uczuciem. Kluczowe dla bohaterek jest spotkanie z kimś trzecim, obcym – doświadczonym terapeutą profesorem Bogdanem de Barbaro.

Ekstremalnie bliskie kadry (niezwykłe zdjęcia Kacpra Lisowskiego) wyłapują każdą emocję na twarzach kobiet. Jako widzowie jesteśmy świadkami napięć, łez, żalu i frustracji. Podglądamy sesje na przestrzeni kilku miesięcy i widzimy jak ewoluuje relacja matki i córki. Ale przecież to, co dzieje się za drzwiami gabinetu, powinno być owiane tajemnicą zawodową. Jak udało się Pawłowi Łozińskiemu złamać żelazną zasadę?

Wybitny dokument Łozińskiego. Uczestniczę w jakimś duchowym procesie, w którym rozwiązuje się węzeł za węzłem.- Tadeusz Sobolewski/ Gazeta Wyborcza

Srebrny Lajkonik dla Najlepszego Filmu Dokumentalnego // Krakowski Festiwal Filmowy 2016

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

YOU HAVE NO IDEA HOW MUCH I LOVE YOU

What’s the secret behind the word “love”? Two women meet at a psychotherapy consulting room. In an intimate dialogue between three people traumatic experiences and deeply concealed emotions come gradually to the surface. The therapist takes the women for a difficult journey towards a better relationship.

W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni

Zwiastun

Buy_ticket
Przycisk_muza