Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Show_thumb_unreal_strona_1_a6

unReal

reż. Colin Jones, Darren McCullough | USA, 2015 | 47 min.

Zgodnie z tytułem, twórcy „UnReal” postawili na zrealizowanie scen jakich widzowie filmów rowerowych nie mieli okazji wcześniej oglądać. Na ekranie zobaczymy więc nie tylko klasyczną scenerię dla rowerów górskich, ale także śnieg czy galopujące stada dzikich koni. Dokładając do tego absolutną elitę zawodników tej dyscypliny (m.in. Brandon Semenuk czy Graham Agassiz) otrzymamy wybuchową mieszanką nakręconą w prawdziwie hollywoodzkim stylu.

Za produkcją filmu stoją dwie niezwykle doświadczone ekipy – Teton Gravity Research oraz Anthill Films. Ciekawostką jest fakt, że pierwsza z wymienionych wytwórni nie uczestniczyła dotąd w produkcji filmu rowerowego. Nie należy jednak zapominać, że TGR to jedna z najstarszych i najbardziej uznanych wytwórni filmów narciarskich i snowboardowych, mająca na swoim koncie liczne nagrody oraz ponad 30 zrealizowanych pełnometrażowych produkcji! Anthill Films to z kolei młoda wytwórnia związana ściśle ze sceną kolarstwa górskiego, ale posiadająca już swoją ugruntowaną pozycję i markę.

Adam Adamski - Człowiek rower. Od prostej hopki na osiedlu i kradzieży komunijnego górala zaczęła się jego przygoda z rowerem która trwa już 8 lat i wcale nie zmierza ku końcowi. Oprócz kolarstwa grawitacyjnego uprawia też kolarstwo torowe oraz przełajowe, a także jeste miłośnikiem rowerów zabytkowych,. Przykład człowieka , który pokazuje, że nie trzeba ograniczać się do jednej dyscypliny w tym co się kocha.

W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni

Zwiastun

Buy_ticket
Przycisk_muza