Show_thumb_kinowciemno_plakat

KINO W CIEMNO

reż. Przekonajcie się sami | Cały Świat, 1885 - 2018 | 120 min.

CZYM JEST KINO W CIEMNO?
Co byście powiedzieli na kupienie biletu na seans, którego nie znacie? A jeśli na dodatek nie widzieliście plakatu, zwiastunu, a nawet - nigdy nie słyszeliście tego tytułu? 

KINO W CIEMNO to cykl pokazów kinowych dla tych wszystkich, którzy i które zmęczeni są wybieraniem jednego tytułu spośród ogromu propozycji filmowych. Od kilku lat wiemy już, że lubicie bawić się z nami w nieznane. Osoby, które uczestniczyły w poprzednich seansach wiedzą, że należy spodziewać się absolutnie wszystkiego. To cykl filmowych niespodzianek, nowych wrażeń, odkryć, a także sentymentalnych powrotów. Przyświeca nam jedna zasada: podczas KINA W CIEMNO gramy tylko tytuły, które polecamy Wam z czystym sumieniem. Dodatkowo każda projekcja połączona jest z losowaniem niespodzianek od naszych Partnerów. 

Chcecie spróbować zgadnąć, co zagramy następnym razem? Przyjdźcie do nas "w ciemno" i dajcie się zaskoczyć!


KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ PROJEKCJE? 
Kino Muza w Poznaniu* | Spotkania raz w miesiącu | Niedziele | godz. 20:00

Bilety: 18/15/12 zł 
Nie przyjmujemy zwrotów po rozpoczęciu seansu.


*Na czas remontu przy ul. Św. Marcin 30, Kino Muza znajduje się w tymczasowej lokalizacji na ul. Masztalarskiej 8 (Estrada Poznańska).


PARTNERZY:

DARK RESTAURANT jest partnerem naszego tajemniczego cyklu filmowego - na każdym seansie losujemy zaproszenie dla dwóch osób do restauracji, która podejmuje swoich gości w całkowitych ciemnościach.

EXODUS ESCAPE ROOM jest partnerem naszego cyklu, przed każdym seansem losujemy wśród widzów i widzek zaproszenie do jednego z pokoi.

W repertuarze

niedziela, 18.11.2018 | 20:00

kup bilet
LOSOWANIE NIESPODZIANEK OD DARK RESTAURANT I EXODUS ESCAPE ROOM
Buy_ticket
Przycisk_muza