Show_thumb_mv5bnzmwndqwnjc4n15bml5banbnxkftztgwmdm3oty3njm_._v1_sy1000_cr0_0_674_1000_al_

WSZYSCY WIEDZĄ (EVERYBODY KNOWS)

reż. Asghar Farhadi | Hiszpania, Francja, Włochy, 2018 | 132 min.

Niektórych sekretów nie da się ukryć na zawsze.

''WSZYSCY WIEDZĄ'' to przebój europejskich kin z wielkimi kreacjami filmowej pary: Penélope Cruz i Javiera Bardema. Najnowszy film dwukrotnego laureata Oscarów Asghara Farhadiego to przejmująca opowieść o wielkiej miłości i sekretach rodzinnych.

Po wielu latach nieobecności Laura (Cruz) wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco (Bardem), swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

Mistrz światowego kina zaprasza nas do kipiącego od emocji labiryntu. Cruz i Bardem stworzyli we ''WSZYSCY WIEDZĄ'' jeden z najwspanialszych duetów w ich karierze. W pełnych namiętności kreacjach tej pary przeszłość spotyka się z teraźniejszością, dawne uczucie przeżywane jest na nowo, a dystans zamienia się w ognistą bliskość. Czy niewiedza jest zawsze błogosławieństwem? Co zrobisz, kiedy nagle okaże się, że poza tobą już wszyscy wiedzą?Kadry z filmu:W repertuarze

Zwiastun

Buy_ticket
Przycisk_muza