Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Show_thumb_muza_cykle_900x900_nowe-09

PORANEK RODZINNY Z KSIĄŻKĄ ''ZIMOWA PRZYGODA REKSIA''

reż. Różni twórcy | | 40 min.

CZYM SĄ PORANKI RODZINNE? Szukacie idealnego miejsca na pierwszą w życiu wizytę w kinie Waszej pociechy? A może maluchy pokochały już magię dużego ekranu i chcą przychodzić co tydzień? PORANKI RODZINNE to kultowe spotkania przeznaczone dla najmłodszych widzów i widzek Kina Muza (3-6 lat). Maluchy wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami, wujkami i opiekunami, oglądają zestaw krótkometrażowych bajek, które niejednokrotnie - dla starszego pokolenia - są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje współczesne, ale także te sprzed lat, które zawsze pełne są barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 40 minut. 

Po projekcji odbywają się dodatkowo warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi. Podczas zajęć często wykorzystywane są materiały podlegające recyklingowi, co uczy najmłodsze dzieciaki ekologii. Liczba miejsc na warsztaty plastyczne jest ograniczona ograniczona (30 dzieci). Za program i prowadzenie zajęć odpowiada AMBIENTÓWKA. Raz w miesiącu PORANEK RODZINNY dedykowany jest książce z Wydawnictwa ZAKAMARKI


KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ SEANSE?

Kino Muza w Poznaniu* | Seans co tydzień | Sobota | godz. 11:00


Bilety: 
Seans + warsztaty: 11 zł 
Seans bez warsztatów: 10 zł

Bilety z Kartą Rodziny Dużej: 
Seans + warsztaty: 6zł 
Seans bez warsztatów: 5zł


*Na czas remontu przy ul. Św. Marcin 30, Kino Muza znajduje się w tymczasowej lokalizacji na ul. Masztalarskiej 8 (Estrada Poznańska).PARTNERZY CYKLU:


W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni
Buy_ticket
Przycisk_muza