Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Show_thumb_under-the-silver-lake_plakat-b1_no-logo-e1534945175170

TAJEMNICE SILVER LAKE (UNDER THE SILVER LAKE)

reż. David Robert Mitchell | USA, 2018 | 139 min.

David Robert Mitchell, twórca horroru „COŚ ZA MNĄ CHODZI”, powraca pełnym czarnego humoru kryminałem nawiązującym do klasycznych filmów noir. W rolach głównych Andrew Garfield („NIESAMOWITY SPIDER-MAN”, „PRZEŁĘCZ OCALONYCH”) oraz Riley Keough („AMERICAN HONEY”, „MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU”).

33-letni Sam (Andrew Garfield) mieszka w Los Angeles i czeka na swoją życiową szansę. Większość czasu poświęca grom wideo i podglądaniu pięknych kobiet, a z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące. Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? Co kryje się między wersami tekstów największych popowych przebojów? Jaki przekaz zaszyfrowano na stronach undergroundowych komiksów? Pewnego dnia jego piękna sąsiadka (Riley Keough) znika bez śladu. Aby ją odnaleźć, Sam wyrusza w pełną przygód podróż po Mieście Aniołów. W jego głowie wszystko zaczyna łączyć się w jedną mroczną układankę, którą postanawia rozwikłać. Za wszelką cenę.

„TAJEMNICE SILVER LAKE” to niezwykle zabawna, pełna zaskakujących pomysłów i zwrotów akcji historia śledztwa, w którym poszlaki znajdują się w każdym popkulturowym artefakcie, a nic nie jest takie, jakie się nam zdaje. Czy największa w historii teoria spiskowa, skrywająca najmroczniejsze tajemnice Los Angeles, może okazać się prawdą?


Kadry z filmu: 


W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni

Zwiastun

Buy_ticket
Przycisk_muza