Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Show_thumb_pionowe_nic

FILMOWE SILENT DISCO

reż. Hubert Tas | | 180 min.

FINAŁ MARATONU SUPERBOHATERSKIEGO, OTWIERAJĄCEGO 3. EDYCJĘ FESTIWALU NIC SIĘ TU NIE DZIEJE
godz. 23:00-2:00 | Kino Muza na Masztalarskiej (ul. Masztalarska 8)

Po wielu godzinach siedzenia w kinie, zapraszamy Was do potrenowania swoich ciał!
Filmowe silent disco na zakończenie maratonu odbędzie się na dziedzińcu Kina Muza oraz w Sali znajdującej się w Galerii OKO/UCHO – sami wybieracie, gdzie będziecie chcieli tańczyć! DJ-e zagrają dla Was na trzech różnych kanałach muzycznych. Jednym z nich będzie Hubert Tas we własnej osobie (OPIS PONIŻEJ)! Sąsiedzka Restauracja Antresola zadba o Wasze brzuchy, żeby wystarczyło wszystkim sił do późnej nocy! Przekąsić będziecie mogli wegetariańskie lub mięsne panini oraz tortille. Na wypadek spadku superbohaterskich mocy, w barze będziecie mogli kupić również napoje, w których - jak same nazwy wskazują - odnajdziecie inspirację do dalszego tańcowania! Nie zabraknie również piw kraftowych, napojów z rodziny Fritz Cola oraz On Lemon.

KARTA SUPERBOHATERSKICH NAPOJÓW:

1. WONDER WOMAN (Aperol Spritz)
2. GREEN HULK (Bezalkoholowe mohito)
3. BATMAN (Whiskey z colą)
4. KOBIETA KOT (Porter i szampan)
5. SUPERHERO (Potrójna moc)
6. AVATAR (Blue coracao)
7. TELETUBIŚ (Lemoniada lawendowa)

W trakcie imprezy, zaprosimy również zgłoszone wcześniej grupy do udziału w QUIZIE WIEDZY FILMOWEJ – szczegóły już niebawem! Będzie to okazja, żeby przez znakomitą zabawę w gronie znajomych, sprawdzić swoją wiedzę i wygrać atrakcyjne nagrody!
Będziemy na Was czekać na ul. Masztalarskiej 8!


---------------------


Hubert Tas – producent, dj, nauczyciel muzyki (m.in. przez kilka lat związany z Republiką Rytmu, prowadzący zajęcia DJ dla seniorów "Dziadek do gramofonu", festiwal SCABB w Turku oraz warsztaty w Rosji, Bułgarii, na Ukrainie i na Tajwanie m.in na uniwersytetach Shih Hsin i Tamkang University), kolekcjoner płyt winylowych – związany z muzyką od kilkunastu lat. Współautor 4 albumów: "Passion, music, hip-hop" (2011) / "Time To Build" (2013) / "Roots" (2015) / "Mechanism" (2016). Absolwent polskiej edycji Red Bull Music Academy Bass Camp 2012. Wicemistrz i II Wicemistrz Świata DJ-ów IDA w kategorii Show (2011, 2016), 2-krotny Mistrz Polski w tej samej kategorii (2011, 2016) a także brązowy i srebrny medalista Mistrzostw Polski (2014, 2017). Koncertował w Polsce m.in. na Męskim Graniu 2018 i za granicą m.in. na Tajwanie (na festiwalu Kuma Tribe oraz supportując japońskiego producenta Kenichiro Nishihara), Ukrainie, w Rosji (na festiwalach Yalta Summer Jam i Funk Fire), Francji (supportując legendarnego funkowego puzonistę Freda Wesleya), Grecji, Czechach, Bułgarii.

fot. Jacek Mójta


fot. Guillaume Beaubatwix
W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni
Buy_ticket
Przycisk_muza