Show_thumb_fi_4332_0_devil_wears_prada

DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY

reż. David Frankel | USA, 2006 | 109 min.

22 CZERWCA | godz. 21:00
Kino Muza na Masztalarskiej | ul. Masztalarska 8
DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY” (The Devil Wears Prada)
reż. David Frankel | USA 2006
MERYL STREEP: SEANS W DNIU 69. URODZIN GWIAZDY

Bilety: 18/15/12 zł

Rekordowo nominowana aż 21 razy do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, statuetkę zdobyła trzykrotnie, za role w filmach „SPRAWA KRAMERÓW” (1979), „WYBÓR ZOFII” (1983) oraz „ŻELAZNA DAMA” (2011). Nie przypadkiem Meryl Streep nazywana jest jedyną żyjącą królową kinematografii światowej. Jej perfekcjonizm oraz zaangażowanie, które wkłada w każdą odgrywaną przez siebie postać, za każdym razem szturmem podbija serca publiczności. Dodatkowo niesamowita osobowość i zaangażowanie społeczne czynią z niej jedną z najbardziej wpływowych osób w świecie kina.

Z okazji 69. urodzin Meryl, postanowiliśmy przypomnieć Wam na dużym ekranie film „DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY”, który stanowi dowód na to, że aktorka ma na swoim koncie nie tylko wielkie role dramatyczne, ale posiada również niesamowity talent komediowy. Przed Wami diabeł pod postacią Mirandy Priestly. That’s all.


"DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY"
reż. reż. David Frankel | USA 2006

Ekranizacja powieści Lauren Weisberger, jednego a największych bestsellerów ostatnich lat. Młoda dziewczyna zdobywa upragnioną pracę w jednym z najbardziej prestiżowych nowojorskich magazynów poświęconych modzie, mając nadzieję, że otworzy jej to drogę do wielkiej kariery. Pech w tym, że jej bezwzględna szefowa to kobieta z piekła rodem. W rolach głównych: Meryl Streep i Anne Hathaway.

W repertuarze

Zwiastun

Buy_ticket
Przycisk_muza