Show_thumb_nigdy_cie_tu_nie_bylo_b1_bezpatronow

NIGDY CIĘ TU NIE BYŁO (YOU WERE NEVER REALLY HERE)

reż. Lynne Ramsay | Francja, USA, Wielka Brytania, 2017 | 85 min.

Jej zniknięcie. Jego obsesje. Ich zemsta. Najlepsza rola męska (Joaquin Phoenix) oraz Najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay) MFF w Cannes.


Okrzyknięty kobiecą odpowiedzią na ''TAKSÓWKARZA'' film wybitnej reżyserki Lynne Ramsay (''MUSIMY POROZMAWIAĆ O KEVINIE''). Pełen pasji i gniewu thriller, który zachwyca precyzyjnie skonstruowaną intrygą i mistrzowską grą Joaquina Phoenixa (''ONA'', ''WADA UKRYTA'', ''MISTRZ''). Całości dopełnia hipnotyzująca muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead.


''NIGDY CIĘ TU NIE BYŁO'' to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, mężczyzna podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.


"Joaquin Phoenix, jakiego nie znacie." The Guardian

"Najnowszy film Lynne Ramsay rzuca na kolana." Indiewire


Kadry z filmu:W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni

Zwiastun

Buy_ticket
Przycisk_muza