Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Show_thumb_nigdy_cie_tu_nie_bylo_b1_bezpatronow

NIGDY CIĘ TU NIE BYŁO

(YOU WERE NEVER REALLY HERE)

reż. Lynne Ramsay | Francja, USA, Wielka Brytania, 2017 | 85 min.

PL

Jej zniknięcie. Jego obsesje. Ich zemsta. Najlepsza rola męska (Joaquin Phoenix) oraz Najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay) MFF w Cannes. 

Okrzyknięty kobiecą odpowiedzią na ''TAKSÓWKARZA'' film wybitnej reżyserki Lynne Ramsay (''MUSIMY POROZMAWIAĆ O KEVINIE''). Pełen pasji i gniewu thriller, który zachwyca precyzyjnie skonstruowaną intrygą i mistrzowską grą Joaquina Phoenixa (''ONA'', ''WADA UKRYTA'', ''MISTRZ''). Całości dopełnia hipnotyzująca muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead. 

''NIGDY CIĘ TU NIE BYŁO'' to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, mężczyzna podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie. 


NAGRODY:
• CANNES 2017: najlepszy aktor oraz najlepszy scenariusz
• Australian Film Critics Association Awards 2019: najlepszy film międzynarodowy
• British Independent Film Awards 2018: najlepsza muzyka oraz najlepszy dźwięk
• Dublin International Film Festival 2018: najlepszy scenariusz

W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni

Zwiastun

Buy_ticket
Przycisk_muza