BILETY 12 zł

">

BILETY 12 zł

">
Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Show_thumb_misie

ZAMIESZKAJ NA BALI: PRAKTYCZNY PORADNIK

reż. Pokaz slajdów podrózniczych | | 90 min.

POKAZ SLAJDÓW PODRÓŻNICZYCH "ZAMIESZKAJ NA BALI: PRAKTYCZNY PORADNIK" oraz WERNISAŻ WYSTAWY "PODRÓŻE MISIA OLIVIERA" FILIPA NITENDELA i MISIOWE ATRAKCJE
BILETY 12 zł | DOTYCZY POKAZY SLAJDÓW

Każdy marzył kiedyś o tym by porzucić swoje dotychczasowe życie i zamieszkać na egzotycznej wyspie. Nie każdy jednak wie jak zabrać się do tego w praktyce. Co trzeba zrobić, by urzeczywistnić swoje marzenia o domku pod palmami oraz jak zmienia się perspektywa, gdy turysta zostaje mieszkańcem? Na podstawie swoich balijskich doświadczeń, opowie o tym Filip Nitendel.

Wystawa Filipa Nitendela to fotograficzny pamiętnik z podróży misia Oliviera, któremu czasem w drodze towarzyszy mniejszy kolega Damazy. Misie są niezwykle ciekawe świata i z zapałem zwiedzają Azję, Europę oraz Afrykę północną. Poprzez zdjęcia autor stara się przypomnieć, o tym, że marzenia o wyjazdach trzeba realizować w czas, czego świetna ilustracją są zdjęcia misiów z antycznego miasta Palmira z 2009 r. Zdjęcia to również humorystyczny komentarz autora do mody na robienie sobie zdjęć - zawsze i na tle wszystkiego.

W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni
Buy_ticket
Przycisk_muza