Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Show_thumb_planetarium-2016_1486374639

Planetarium

reż. Rebecca Zlotowski | Francja, USA, 2017 | 105 min.

Nagrodzona Oscarem Natalie Portman i nastoletnia gwiazda Internetu Lily-Rose Depp wyruszają w magiczną podróż po Paryżu lat 30. "PLANETARIUM" to zmysłowa i intrygująca opowieść o wyjątkowych siostrach, które potrafią porozumiewać się z duchami. 

Piękne i tajemnicze siostry Laura (Natalie Portman) i Kate (Lily-Rose Depp) posiadają nadprzyrodzone zdolności i potrafią komunikować się z duchami. Na zakończenie swojego tournée po Europie ruszają do Paryża, gdzie spotykają pewnego charyzmatycznego producenta filmowego (Emmanuel Salinger). Laura i Kate odkryją przed nim świat pełen magii. I nieodwracalnie zmienią jego życie.

"PLANETARIUM" jest intrygującą opowieścią utrzymaną w tajemniczym klimacie lat 30. XX wieku. To wysublimowana mieszanka delikatności "AMELII", zmysłowości wprost z reklam Chanel oraz fascynującej magii niczym z "ILUZJI".

Niekwestionowanymi gwiazdami filmu są Natalie Portman i Lily-Rose Depp. Natalie Portman debiutowała w wieku 13 lat w kultowym filmie Luca Bessona "LEON ZAWODOWIEC". Rola w "BLIŻEJ" Mike'a Nicholsa przyniosła jej pierwszą nominację do Oscara, którego otrzymała kilka lat później za dramat "CZARNY ŁABĘDŹ" Darrena Aronofsky'ego. Publiczność pokochała ją za rolę królowej Amidali w sadze „GWIEZDNE WOJNY”. W 2015 roku wyreżyserowała swój pierwszy film "OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI I MROKU" na podstawie bestsellerowej powieści Amosa Oza. Wkrótce aktorkę będzie można zobaczyć w dramacie "JACKIE", w którym wciela się w Jacqueline Kennedy.

W "PLANETARIUM" u boku Natalie Portman wystąpiła nastoletnia modelka i prawdziwa gwiazda Internetu – Lily-Rose Depp. To pierwsza tak poważna rola dla początkującej aktorki, która wcześniej wystąpiła w komedii "YOGA HOSERS" Kevina Smitha oraz w dramacie biograficznym "TANCERKA", gdzie wcieliła się w Isadorę Duncan. Z pewnością Lily-Rose talent odziedziczyła po rodzicach: Johnnym Deppie i Vanessie Paradis!

W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni

Zwiastun

Buy_ticket
Przycisk_muza