Thumb_moviefon289075864

Finał konkursu MovieFon, sobota 16 kwietnia godz.16 - WSTĘP WOLNY!

Komórkowy zawrót filmowy! Ruszył konkurs MovieFon!

 

FINAŁ KONKURSU w kinie Muza: 16 kwietnia (sobota), godz.16.00-18.30 - wstęp wolny

 

INFORMACJA OD ORGANIZATORÓW:

Do 6 kwietnia trwa nabór filmów na I Ogólnopolski Studencki Konkurs Filmów Krótkometrażowych MovieFon! Czekamy na wasze krótkie wariacje na temat Szybsze bicie serca, a 16 kwietnia zapraszamy na specjalny pokaz w poznańskim kinie Muza połączony z uroczystą galą i wręczeniem nagród naszym finalistom. Będzie się działo bo uczestnicy walczą o główną nagrodę w wysokości 1000zł!

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym do 6 kwietnia 2011 r. uczestnicy mogą nadsyłać swoje filmy nakręcone za pomocą komórek lub aparatów cyfrowych na temat: Szybsze bicie serca. Jeden temat ? wiele możliwości, liczymy na waszą pomysłowość i odwagę! Spośród tych propozycji zostanie wybrana finałowa dziesiątka, którą nagrodzimy książkami Wydawnictwa Wojciech Marzec i zaprosimy na drugi etap konkursu w Poznaniu, w którym główna wygrana to 1000zł!

 

16 kwietnia odbędzie się prezentacja filmów w kinie Muza, podczas której specjalne jury wyłoni trzech zwycięzców konkursu. Wydarzenie zakończy się Galą Finałową, na której naszym uczestnikom zostaną wręczone nagrody i statuetki.

 

Każdy może zrobić film, MovieFon chce dać wam szansę zaprezentowania własnej twórczości, a przede wszystkim pobudzić do działania! Duży Ekran czeka!

 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.studenckawiosna.pl

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony fanowskiej, na której znajdziecie parę przydatnych wskazówek:

www.facebook.com/MovieFon

i kanału YT z naszymi filmikami:

http://www.youtube.com/user/2011moviefon?feature=mhum

 

Konkurs jest organizowany przez NZS w ramach poznańskiego festiwalu niezależnej twórczości studenckiej Studencka Wiosna odbywającego się w dniach 12-17 kwietnia 2011r. Serdecznie zapraszamy również na inne wydarzenia festiwalu!

 

[BN, info. pras]

 

Nasi partnerzy:

Wydawnictwo Wojciech Marzec, kino Muza, Green Way, Restauracja Patio, Hostel Poznań, Sushi Bushi, Pizza Hut, Fenix,

Nasi patroni medialni:

Kino Amatorskie, MultiMediaOff, Students.pl, Miasto w Komie, Międzywydziałowe Koło Filmoznawców i Medioznawców UAM, KontraTv, Motionfreaks.pl, Blubry

 

Buy_ticket
Przycisk_muza