Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_dni-frankofonii858160762

29.03.2012

XXII DNI KULTURY FRANCUSKIEJ I FRANKOFONII

XXII Dni Kultury Francuskiej i Frankofonii poświęcone Tunezji.

Organizator: DOM BRETANII

NIEPRZYZWOICIE FRANCUSKI TANI CZWARTEK

29 marca 2012

Bilety 5 zł. Nie przyjmujemy rezerwacji.

15:15 STUDENTKI

Laura, 19-letnia studentka, pomimo pracy na pół etatu, nie jest w stanie opłacić rachunków za mieszkanie, jedzenie i studia. Sytuacja staje się na tyle ciężka, że zdesperowana dziewczyna odpowiada na ogłoszenie zamieszczone w Internecie: ?Joe, 50 letni mężczyzna, poszukuje studentki do fizycznych zbliżeń. 100 euro za godzinę?.

17:00 PRZEPIS NA MIŁOŚĆ

On jest właścicielem upadającej fabryki czekolady, który umiera ze strachu na myśl o rozmowie z kimś obcym. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret. Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę. Gdyby tylko któreś z nich odważyło się zrobić pierwszy krok...

18:30 GAINSBOURG

Film w którym, mały żydowski chłopczyk przechadza się po okupowanym przez nazistów Paryżu i w którym nieśmiały młody poeta próbuje oczarować swingujące kabarety lat sześćdziesiątych. Na ekranie twory jego umysłu ucieleśniają się a jego natchnienie idzie w parze z wywołującymi skandale historiami miłosnymi. Wszystko to złożyło się na wywrotowy film, którego główny obywatel wprawił w drżenie całą planetę.

21:00 KOBIETY Z 6. PIĘTRA

Jean-Louis (znany z Nieba nad Paryżem Fabrice Luchini) był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny? dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy.

22:45 NIĆ

Po wieloletnim pobycie w Europie trzydziestoletni Malik (Antonin Stahly) wraca do rodzinnej Tunezji i zamieszkuje w rezydencji matki (Claudia Cardinale). Tam poznaje Bilala (Salim Kechiouche) - przystojnego sługę starszej pani. Obaj mężczyźni przeżywają wzajemną fascynację, która szybko przeradza się w gorące uczucie.

Buy_ticket
Przycisk_muza