Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_filmoterapiazsensem

20.09.2019

PIŁSUDSKI | SEANS DLA NAUCZYCIELI NHEF

Kino Muza w Poznaniu oraz Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej zapraszają nauczycieli na specjalny pokaz filmu ''PIŁSUDSKI'' otwierający Nowy Rok Szkolny w ramach projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Poznaniu.

Piątek | 20 wrzesień | godz. 19:00 | Sala nr 1
➡ Wstęp bezpłatny. Zgłoszenia na seans są obowiązkowe (ilość miejsc ograniczona) i odbywają się przez poniższy link: https://forms.gle/6pH97LYvZrjY4RSp8


Program Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to comiesięczne projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych. Jak zawsze, przy każdym tytule wskazujemy związki z podstawą programową, przygotowujemy prezentację multimedialną oraz prelekcję i obszerne materiały dydaktyczne (analizy psychologiczne, scenariusze lekcji). Pełny program, przykładowe scenariusze i analizy psychologiczne znajdą Państwo w katalogu dołączonym do listu.

Istnieje również możliwość tworzenia cykli indywidualnych lub uczestnictwa w pojedynczych spotkaniach, ale po uprzednim kontakcie ze mną, czyli koordynatorem projektu.
Zgłoszenia odbywają się za drogą internetową:
http://panel.nhef.pl/zgloszenie/

W razie pytań proszę o kontakt pod nowym adresem mailowym:
Stanisław Kandulski Koordynator NHEF kino Muza
Kom. 500 269 896
muzaedukacja@kandulski.com.pl

''PIŁSUDSKI''
reż. Michał Rosa | Polska 2019 | 107 min.

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski ''Ziuk'' (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i ''Ziuk'' widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego.

''PIŁSUDSKI'' to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

Buy_ticket
Przycisk_muza