Thumb_zbiorka_2

01.12.2018 - 21.12.2018

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DLA PSÓW I KOTÓW W KINIE MUZA

Wszyscy wiemy, jak magicznym miesiącem jest grudzień. Dzieje się tak między innymi dlatego, że dookoła nas ujawnia się w tym czasie wiele wspaniałych serc, które mają chęć pomagania innym (i stania się prawdziwymi Mikołajami i Mikołajowymi). Wiele z tych wyjątkowych osób, to widzowie i widzki Kino Muza w Poznaniu, przyjaciele i przyjaciołki Domu Tramwajarza i Estrady Poznańskiej. W tym roku postanowiliśmy spróbować pomóc wspólnymi siłami naszym czworonożnym sierściuchom z Przytuliska w Przyborówku i Ruścu. To wspaniałe miejsce pod Pozaniem, w którym schronienie w chwili potrzeby, znalazł między innymi psiak, który na co dzień jest dzielnym członkiem naszego kulturalnego zespołu. Kiedy na dworze staje się coraz zimniej, pamiętajmy także o tych, którzy do głosu dochodzą tylko raz w roku.

Razem z Fundacją Radość Psiaka, zapraszamy Was do dołączenia do wielkiej zbiórki produktów dla bezdomnych psów oraz kotów!


Czego zwierzaki w schronisku potrzebują najbardziej?

Najpilniejsza jest oczywiście karma sucha oraz mokra, która sprawi, że zwierzaki nie będą miały pustych brzuchów w trakcie chłodnych zimowych dni.

Poza karmą w schronisku potrzebne są także:
➡ ciepłe koce i ręczniki (z wyjątkiem kołder, które mogą zostać rozerwane przez psy),
➡ obroże oraz smycze,
➡ zabawki dla zwierząt,
➡ smakołyki dla zwierząt,
➡ drapaki dla kotów;
➡ legowiska;
➡ wszystkie produkty, które służą pielęgnacji zwierząt (np. szczotki, szampony etc.)

Jeśli macie w domu jakieś przedmioty dla zwierzaków w dobrym stanie, a z jakiegoś powodu już z nich nie korzystacie, to bezdomne czworonogi z pewnością je docenią.


Gdzie można przynosić karmę i przedmioty?

W holu Kino Muza w Poznaniu, a także w Dom Tramwajarza znajdują się drewniane skrzynie, do których przez cały czas trwania akcji (1-21 grudnia 2018 roku) możecie przynosić produkty, które pomogą naszym bezdomnym pupilom.

Akcję kończymy 21 grudnia. Dzień później, nasze dzielne skrzaty z Kina Muza w Poznaniu osobiście zawiozą wszystkie zebrane prezenty dla czworonogów do Przytuliska w Przyborówku i Ruścu.


Wspólnie postarajmy się, aby setki zwierząt miały powody do mruczenia i merdania ogonami w te Święta!

Buy_ticket
Przycisk_muza