Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_tamara-i-mezczyzni-male-foto1016485164

Noc Sylwestrowa w kinie Muza, 31 grudnia g.21.00

NOC SYLWESTROWA 2010/2011

31 grudnia, godz.21.00

Zapraszamy kinomanów do powitania Nowego Roku w filmowym klimacie!
W programie wieczoru 3 przedpremierowe filmy, a między seansami loteria z ciekawymi nagrodami, poczęstunek, lampka szampana i muzyka na żywo (DJ Poziom).
Będzie to noc, która upłynie pod znakiem romansów?

Liczba miejsc jest ograniczona!

Cena biletu: 120 zł.

Bilety można rezerwować, a rezerwacje należy odebrać najpóźniej 20 grudnia. Po 20 grudnia nie prowadzimy już rezerwacji, jedynie sprzedaż biletów.

PROGRAM:

g.21.00 Pewien dżentelmen
reż.
Hans Peter Moland, Norwegia 2009, 109 min.
Urlik właśnie wyszedł z więzienia - spędził tam dwanaście lat za morderstwo. Teraz próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Po znajomości dostaje pracę jako mechanik samochodowy , spotyka też swoich dawnych "znajomymi" z przestępczego półświatka. Spłacił dług społeczeństwu, nadal jednak jest coś winien swojemu "szefowi" - ten bowiem chce, aby Urlik zabił osobę, która wpakowała go za kratki.
Norweska produkcja z 2010 roku przede wszystkim potrafi zachwycić zabawną i jednocześnie niegłupia historią. Fabuła "Pewnego dżentelmena cały czas przyciąga uwagę widza prowadząc go dość okrężnymi ścieżkami do zaskakującego finału./Tomasz Piętowski, Stopklatka/


g.00.30 Tamara i mężczyźni
reż.
Stephen Frears, Wlk.Brytania 2010, 111 min.
Zakwalifikowana do oficjalnej selekcji festiwalu w Cannes komedia obyczajowa Stephena Frearsa, twórcy "Królowej", "Niebezpiecznych związków" i "Przebojów i podbojów".
Opowieść o nowoczesnej wyzwolonej dziewczynie, znanej londyńskiej dziennikarce, która po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Jej nagłe pojawienie się w uporządkowanym życiu byłych kochanków i narzeczonych, będzie prawdziwą eksplozją. Spowoduje, że wyjdą na jaw długo skrywane tajemnice i odżyją dawne namiętności.


 

g.3.00 Niebo, piekło, ziemia
reż. Laura Siváková, Słowacja 2009, 100 min.

Klara, jest młodą i utalentowaną baletnicą. Pewnego dnia otrzymuje kuszącą propozycje od światowej sławy choreografa. Proponuje jej wyjazd do innego kraju, gdzie miałaby tańczyć w jednym z najlepszych zespołów baletowych. Klara czuje się jak w niebie, bo jej największe marzenie właśnie ma się spełnić. Niestety jej chłopak Tomas, młody, odnoszący sukcesy biznesmen, nie podziela jej entuzjazmu i odchodzi.  Klara nie chce rezygnować ze swoich planów, jednak nagły wypadek niweczy jej marzenia na karierę za granicą. Dziewczyna załamuje się.  W między czasie poznaje charyzmatycznego 54- letniego mężczyznę -  Rudolfa, w którym szaleńczo się zakochuje. Pewnego dnia Klara odkrywa jego sekret? Zanurza się w nowy związek.  Rozpoczyna się gra między miłością i erotyką, niedostępnością i odpowiedzialnością, rolą ?matki? i kochanki?


Buy_ticket
Przycisk_muza