Thumb_pieskiepopo_udnia

11.08.2018 - 12.08.2018

#NIC: SEANSE Z PSAMI NA DZIEDZIŃCU KINA MUZA

Macie swojego czworonożnego przyjaciela lub przyjaciółkę i nie rozstajecie się z nimi na krok? Marzy Wam się wyjście w weekend do kina, ale jednocześnie spędzanie czasu podczas letniego wieczoru na świeżym powietrzu z Waszym ukochanym psiakiem? Nie ma problemu!

Od dawna Kino Muza w Poznaniu prowadzi regularnie cykl PIESKIE POPOŁUDNIA, w którym zapraszamy swoich widzów oraz widzki na seanse razem z psami. Teraz, podczas 3. edycji festiwalu NIC SIĘ TU NIE DZIEJE, postanowiliśmy skorzystać z uroków lata i zorganizować psie seanse na dziedzińcu.* Chodźcie do nas ze swoimi pupilami i pupilkami, a my z pewnością powitamy Was szerokim uśmiechem!** Zadbamy o napełnione miski z wodą, a Was zachęcamy do zabrania miękkich kocyków. Wszelkie szczeknięcia i psie chrapanie są wliczone w cenę biletów.

Partnerem pokazów jest firma JOHN DOG, która zadba o smakowite niespodzianki dla wszystkich obecnych psiaków.Niech merdają w Muzie radośnie wszystkie psie ogonki!

*W przypadku złych warunków pogodowych, seans zostanie przeniesiony do sali projekcyjnej w Galerii OKO/UCHO. 
** Staramy się bardzo, jednak bywa to silniejsze od nas. Istnieje ryzyko, że załoga Kina Muza nie powstrzyma się przed pogłaskaniem Waszego psa.


---------------------


Program psich seansów na dziedzińcu Kina Muza:

11 sierpnia | godz. 22:00

AMERICAN HONEY
reż. Andrea Arnold | USA, Wielka Brytania | 2016 | 158 min.

Nastoletnia Star (Sasha Lane) ucieka z domu i dołącza do grupy młodych ludzi, którzy podróżują przez Amerykę i zarabiają na życie sprzedażą prenumerat czasopism. Nocują w motelach, szukają przygód, bawią się w rytmie radiowych przebojów. Ich liderką jest Krystal (Riley Keough), decydująca o podziale zadań, i o tym, komu wolno będzie pozostać w grupie. Jej prawą ręką jest Jake (Shia LeBoeuf), który coraz bardziej zbliża się do Star. Podczas wspólnych eskapad bohaterowie igrają z prawem, jednocześnie narażając się zazdrosnej o ich relację Krystal.

Zwiastun:


12 sierpnia | godz. 22:00 

BUENA VISTA SOCIAL CLUB
reż. Wim Wenders | Francja, Kuba, Niemcy, USA, Wielka Brytania | 1999 | 101 min.

Wiekowym kubańskim muzykom składa wizytę amerykański gitarzysta Ry Cooder. Namawia ich do nagrania tytułowego albumu, a gdy ten odnosi sukces, także do dwóch występów na żywo – w Amsterdamie i w Nowym Jorku. Wim Wenders, prywatnie wieloletni przyjaciel Coodera, dokumentuje w swoim filmie ich występy, a także przeżycie, jakim jest dla artystów pierwsza podróż do USA – kraju geograficznie bliskiego, jednak niedostępnego Kubańczykom ze względu na polityczne napięcia. W Buena Vista Social Club pojawiają się między innymi legendarni Ibrahim Ferrer, Rubén González Fontanills, Eliades Ochoa, Omara Portuondo i Compay Segundo, których kariery zostały wskrzeszone dzięki tej fascynującej muzycznej przygodzie.

Zwiastun:

Buy_ticket
Przycisk_muza