Thumb_maraton

10.08.2018 - 11.08.2018

#NIC: MARATON SUPERBOHATERSKI I FILMOWE SILENT DISCO

MARATON SUPERBOHATERSKI OTWIERAJĄCY 3. EDYCJĘ FESTIWALU NIC SIĘ TU NIE DZIEJE!

Tradycyjnie już sierpniowy festiwal NIC SIĘ TU NIE DZIEJE rozpoczyna maraton, który odbywa się we wszystkich trzech kinach. W tym roku postanowiliśmy przyjrzeć się wspólnie filmom superbohaterskim. Nie dajcie się jednak zwieść! Nie zaprosimy Was na projekcje dobrze Wam znanych blockbusterowych produkcji z uniwersum Marvela czy DC. Przewrotnie, w luźnej atmosferze i z przymrużeniem oka, obejrzymy filmy dużo mniej znane, a których superbohaterskość z pewnością Was nie zawiedzie! Wszystkie rodzaje śmiechów uznajemy za dozwolone! Co więcej, może i sam maraton stanie się pretekstem do poszukania tego wieczoru ludzi obdarzonych supermocami dookoła nas.

Karnet: 33 zł*
(dostępny w sprzedaży online : http://bit.ly/MaratonSuperboha... )

*Karnet upoważnia do wstępu na wszystkie wydarzenia w ramach maratonu.


HARMONOGRAM MARATONU:

START

godz. 18:00 | Kino Rialto (ul. Dąbrowskiego 38)

„SUPER”
reż. James Gunn | USA 2010 | 96 min.
Porzucony przez żonę Frank postanawia zrobić coś ze swoim życiem. Zostaje superbohaterem – patroluje ulice i bije przestępców kluczem nastawnym. Film Jamesa Gunna, przyszłego reżysera „STRAŻNIKÓW GALAKTYKI”.


PRZEJŚCIE Z JEŻYC DO KINA PAŁACOWEGO
godz. 20:30 | Kino Pałacowe (ul. Św. Marcin 80/82)

„PUSH”
reż. Paul McGuigan | Kanada, USA 2009 | 111 min.
Na świecie znajdują się jednostki obdarzone parapsychicznymi zdolnościami. Jedni z nich posługują się telekinezą, inni są w stanie wpłynąć na cudze myśli, jeszcze inni widzą przyszłość. Ich śladem podąża specjalny oddział rządowy – Dywizja. Druga w karierze superbohaterska rola Chrisa Evansa, tuż przed tym jak został Kapitanem Ameryką.


FINAŁ
godz. 23:00-2:00 | Kino Muza na Masztalarskiej (ul. Masztalarska 8)

Po wielu godzinach siedzenia w kinie, zapraszamy Was do potrenowania swoich ciał!
Filmowe silent disco na zakończenie maratonu odbędzie się na dziedzińcu Kina Muza oraz w Sali znajdującej się w Galerii OKO/UCHO – sami wybieracie, gdzie będziecie chcieli tańczyć! DJ-e zagrają dla Was na dwóch różnych kanałach muzycznych. Jednym z nich będzie Hubert Tas we własnej osobie (OPIS PONIŻEJ)! Sąsiedzka Restauracja Antresola zadba o Wasze brzuchy, żeby wystarczyło wszystkim sił do późnej nocy! Przekąsić będziecie mogli wegetariańskie lub mięsne panini oraz tortille. Na wypadek spadku superbohaterskich mocy, w barze będziecie mogli kupić również napoje, w których - jak same nazwy wskazują - odnajdziecie inspirację do dalszego tańcowania! Nie zabraknie również piw kraftowych, napojów z rodziny Fritz Cola oraz On Lemon.

KARTA SUPERBOHATERSKICH NAPOJÓW:

1. WONDER WOMAN (Aperol Spritz)
2. GREEN HULK (Bezalkoholowe mohito)
3. BATMAN (Whiskey z colą)
4. KOBIETA KOT (Porter i szampan)
5. SUPERHERO (Potrójna moc)
6. AVATAR (Blue coracao)
7. TELETUBIŚ (Lemoniada lawendowa)

W trakcie imprezy, zaprosimy również zgłoszone wcześniej grupy do udziału w QUIZIE WIEDZY FILMOWEJ – szczegóły już niebawem! Będzie to okazja, żeby przez znakomitą zabawę w gronie znajomych, sprawdzić swoją wiedzę i wygrać atrakcyjne nagrody!
Będziemy na Was czekać na ul. Masztalarskiej 8!


---------------------


Hubert Tas – producent, dj, nauczyciel muzyki (m.in. przez kilka lat związany z Republiką Rytmu, prowadzący zajęcia DJ dla seniorów "Dziadek do gramofonu", festiwal SCABB w Turku oraz warsztaty w Rosji, Bułgarii, na Ukrainie i na Tajwanie m.in na uniwersytetach Shih Hsin i Tamkang University), kolekcjoner płyt winylowych – związany z muzyką od kilkunastu lat. Współautor 4 albumów: "Passion, music, hip-hop" (2011) / "Time To Build" (2013) / "Roots" (2015) / "Mechanism" (2016). Absolwent polskiej edycji Red Bull Music Academy Bass Camp 2012. Wicemistrz i II Wicemistrz Świata DJ-ów IDA w kategorii Show (2011, 2016), 2-krotny Mistrz Polski w tej samej kategorii (2011, 2016) a także brązowy i srebrny medalista Mistrzostw Polski (2014, 2017). Koncertował w Polsce m.in. na Męskim Graniu 2018 i za granicą m.in. na Tajwanie (na festiwalu Kuma Tribe oraz supportując japońskiego producenta Kenichiro Nishihara), Ukrainie, w Rosji (na festiwalach Yalta Summer Jam i Funk Fire), Francji (supportując legendarnego funkowego puzonistę Freda Wesleya), Grecji, Czechach, Bułgarii.

fot. Jacek Mójta


fot. Guillaume Beaubatwix

Buy_ticket
Przycisk_muza