Thumb_images-w1400

17.06.2018

AVA | PRZEDPREMIERA

Zapraszamy na pokaz przedpremierowy filmu "AVA", który zwyciężył w 4. edycji projektu Scope100, w którym to widzowie wybierają najlepsze tytuły. POKAZ PRZEDPREMIEROWY | NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI
Bilety: 18/15/12 zł
17 czerwca | godz. 19:00


"AVA
reż. Léa Mysius | Francja, 2017 | 105 min.

Wyróżniony na MFF w Cannes jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów francuskich ostatnich lat. „AVA” to zwycięzca 4. edycji projektu Scope100, po „MAGICAL GIRL” i „CZERWONYM ŻÓŁWIU” kolejny świetny film, który widzowie polecają widzom.

Ulotny świat wakacji: senna atmosfera lata, gorące promienie słońca i morska bryza na twarzy. Ava jest młodą dziewczyną, w której dojrzewa bunt. Spotkany na plaży tajemniczy chłopak sprawi, że Ava instynktownie podda się temu, co nowe i nieznane. To będzie czas pierwszej miłosnej fascynacji, niezależności i wolności. Jedno jest pewne: takie lato zdarza się tylko raz w życiu.

Pełen wdzięku, bezpretensjonalny film Léi Mysius to śmiały portret młodej dziewczyny, która nie boi się niczego.


Uczestnicy projektu Scope100 o filmie:

Nigdy nie widziałam tak odważnego obrazu dojrzewania.

Ten film zainspirował mnie do przekraczania granic.

Francuska, odważna wersja „Lady Bird”.

Bardzo polubiłem Avę: robi to, co chce i jest prawdziwą wojowniczką.

Film, który pomaga poznać siebie.

Najprawdziwszy film o młodości i dojrzewaniu, o ogromnej potrzebie miłości i akceptacji.

Ava ma coś z Małego Księcia i świętej grzesznicy. Piękny film od strony wizualnej i akustycznej – zarówno muzyki, jak i całej ścieżki dźwiękowej. Mógłbym, jak Ava, zawiązać oczy, i podążać za melodią głosów, szumem morza.


Buy_ticket
Przycisk_muza