Thumb_the-disaster-artist-tda-01994_rgb

03.02.2018

DISASTER ARTIST | PRZEDPREMIERA

Zapraszamy na pokaz przedpremierowy filmu, na którego seanse czeka cała Polska! „DISASTER ARTIST” w reżyserii Jamesa Franco, to historia przyjaźni aktorów Tommy'ego Wiseau oraz Grega Sestero, a także powstawania „THE ROOM” – najgorszego filmu jaki kiedykolwiek powstał! Zarówno sam obraz, jak i James Franco (Złoty Glob za tę rolę) pewnym krokiem idą po tegoroczne Oscary!


POKAZ PRZEDPREMIEROWY | NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI
Bilety: 18/15/12 zł


"DISASTER ARTIST"
reż. James Franco | USA, 2017 | 103 min.

Film „THE DISASTER ARTIST” opowiada prawdziwą, tragikomiczną historię początkującego twórcy filmowego i niesławnego wyrzutka Hollywoodu, Tommy’ego Wiseau — artysty, który realizował swoją pasję w co najmniej dyskusyjny sposób. Reżyser James Franco uczynił z niej afirmację przyjaźni, ekspresji artystycznej i pogoni za marzeniami na przekór przeciwnościom losu.

Komediodramat „THE DISASTER ARTIST” oparty jest na bestsellerze Grega Sestero opisującym proces powstawania kultowego „najgorszego filmu na świecie” Tommy’ego Wiseau „THE ROOM”. Ta niesamowita i przezabawna historia udowadnia, że legendą można zostać z różnych powodów. Nawet nie mając pojęcia o tym, co się robi, można zajść bardzo daleko.


Buy_ticket
Przycisk_muza