">
Thumb_mariacallas_tytulowe_pokaz

21.01.2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KINIE MUZA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KINIE MUZA W POZNANIU

21 stycznia 2018 roku

Wiemy, że nie ma nic cenniejszego, niż starszy od nas, bliski nam człowiek z ogromnym doświadczeniem i życiową wiedzą. To właśnie nasze Babcie i Dziadkowie często nie tylko nas wychowywali, dbając, żebyśmy wyszli na ludzi, ale również dzielili się z nami zawsze swoimi cennymi radami. Przyszedł moment, kiedy każdy kochający wnuczek oraz wnuczka, może się im za te wszystkie lata opieki odwdzięczyć!

W tym pięknym momencie w ciągu roku, jakim są obchody Dnia Babci oraz Dnia Dziadka, Kino Muza w Poznaniu i Klub 36 minut Polanka zapraszają 21 stycznia na program przygotowany specjalnie dla naszych kochanych seniorów! Zadbamy nie tylko o Waszą duszę, ale również o ciało!
Na początek zapraszamy na specjalny, pierwszy w Polsce, przedpremierowy pokaz filmu „MARIA BY CALLAS” – dokumentu pokazującego życie diwy operowej, jednej z najbardziej stylowych kobiet wszech czasów! Wnuczki i wnuczkowie, którzy zabiorą swoich Dziadków w ramach prezentu na ten film, będą mogli kupić bilety w promocyjnej cenie 12 zł. Po seansie, podczas którego spędzicie dłuższą chwilę w fotelu kinowym, zapraszamy na przygotowany z myślą o Babciach oraz Dziadkach trening „Zdrowy kręgosłup”, który odbędzie się w sali nad kinem. Początek roku, to dobry moment, aby wyjść sprzed telewizora i zacząć dbać o swoje ciało. Do udziału w treningu z Dziadkami, zachęcamy również Wnuczęta!

Dodatkowo każdy z naszych seniorów i seniorek, którzy odwiedzą nas 21 stycznia, otrzyma w prezencie od Klubu 36 minut zaproszenie na pierwsze dwa tygodnie treningów gratis w przesympatycznym klubie sportowym na Polance.

Zadbamy, żeby Wasze Babcie oraz Dziadkowie, spędzili miły dzień!
W PROGRAMIE:

godz. 15:00
MARIA CALLAS” | POKAZ PRZEDPREMIEROWY
reż. Tom Volf | Francja, 2017 | 113 min.
Prawdziwa historia charyzmatycznej diwy operowej, jednej z najbardziej stylowych kobiet wszech czasów i obiektu pożądania najbogatszych mężczyzn na świecie.
Bilety: normalny – 18 zł, seniorski/ulgowy - 15 zł
Wnuki, które przyprowadzą Babcie oraz Dziadków do kina w prezencie, będą mogły kupić bilety w promocyjnej cenie 12 zł.


godz. 17:00
TRENING „ZDROWY KRĘGOSŁUP” Z KLUBEM 36 MINUT POLANKA
Prowadzenie: Diana Józewszczyk - certyfikowana trenerka
WSTĘP WOLNY | Liczba miejsc ograniczona | Zapisy w kasie kina Muza: muza@kinomuza.pl oraz tel. 61 852 34 03

Czas trwania: 1h
To niesamowita okazja, żeby wspólnie zadbać o swoje kręgosłupy! Wszystkich uczestników i uczestniczki, prosimy o zabranie ze sobą wygodnych strojów sportowych. Dodatkowo proszę mieć ze sobą duży ręcznik kąpielowy.


Buy_ticket
Przycisk_muza