Thumb_maxresdefault__1_

17.11.2017

"NAJLEPSZY" - Premiera z Night Runners!

17.11.2017 r. | godz. 17:00

PROMOCJA BILETOWA DLA TRIATHLONISTÓW: przy okazaniu dowolnego medalu z triathlonu w kasie kina, bilety w cenie: 12 zł
Promocja nie dotyczy zakupu biletów online.

PARTNER WYDARZENIA: Night Runners


Kino Muza w Poznaniu, grupa Night Runners zapraszają na biegową premierę filmu „NAJLEPSZY” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Projekcja odbędzie się 17 listopada o godzinie 17:00. Po seansie zapraszamy widzów na 5km bieg miejski z Grupą Night Runners.


"NAJLEPSZY"
reż. Łukasz Palkowski | Polska, 2017 | 110 min.
Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Szkoda byłoby nie wykorzystać takiego zagęszczenia biegaczy na metrze kwadratowym i nie wyjść na krótki wieczorny trening. Po seansie zapraszamy na 5 km przebieżkę ulicami miasta prowadzoną przez grupę Night Runners. Rzeczy na przebranie będziecie mogli zostawić na terenie Kina.
Zapraszamy do licznego udziału zarówno w seansie jak i w części biegowej.

Buy_ticket
Przycisk_muza