Thumb_negro

18.11.2017

NIE JESTEM TWOIM MURZYNEM | URODZINY RADIA AFERA

18.11 | godz. 17:00
Bilety: 18/15/12 zł
| NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI


Zapraszamy na pokaz przedpremierowy filmu "NIE JESTEM TWOIM MURZYNEM". Obraz nominowany był do Oscara w kategorii: Najlepszy Film Dokumentalny. Seans zorganizowany jest w ramach obchodów URODZIN RADIA AFERA.


"NIE JESTEM TWOIM MURZYNEM"
reż. Raoul Peck | Francja, USA, 2016 | 105 min.
Raoul Peck wykorzystując niepublikowane dotąd fragmenty niedokończonej książki Jamesa Baldwina, słynnego afroamerykańskiego powieściopisarza i eseisty, bogaty materiał archiwalnych filmów i zdjęć, opowiada historię segregacji rasowej, prześladowań i walki o prawa Afroamerykanów w USA. Film był nominowany do Oscara® w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy Film Dokumentalny.Nadajemy już 27 lat!


Radio „Afera” Politechniki Poznańskiej świętuje w tym roku 27 lat działalności na falach eteru! Tradycyjnie rozgłośnia zaprasza Poznaniaków do wspólnego świętowania urodzin.
17 listopada 2017 r. z okazji aferowych urodzin odbędzie się koncert zespołu Illusion, a 18 listopada 2017 r. radiowcy zapraszają swoich słuchaczy na przedpremierowy pokaz filmu pt. „Nie jestem twoim murzynem” w Kinie Muza. Na zakończenie tegorocznych urodzin odbędzie się wspólna zabawa w aferowym klimacie W Starym Kinie wspólnie z Dj Smalltown Boy.

Urodzinowy rozkład jazdy:

Koncert urodzinowy 25-lecie Illusion
CK Zamek, SALA WIELKA
17.11.2017 o godz. 20:00
Bilety już w sprzedaży:
55 zł - kolekcjonerskie (http://pwevents.pl/bilety/illusion-17.11-ck-zamek-ck-zamek-poznan/481/79)
60 zł - Biletomat, Bilety24, Ebilet, Eventim, Tickepro, CK Zamek, CIM i Rock Long Luck
65 zł - w dniu koncertu

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Początek historii Illusion datuje się na 1992 rok. Wówczas zespół stworzyli w Gdańsku, były muzyk grup She i Skawalker Tomasz „Lipa” Lipnicki, Jerzy „Jerry” Rutkowski oraz Paweł Herbasch. Pierwszy koncert grupy odbył się w lutym 1992 w Gdańsku. Jeszcze w sierpniu tego samego roku dołączył do nich Jarosław Śmigiel. I w takim właśnie oryginalnym składzie grupa funkcjonuje do dziś. A właśnie w tym roku mija okrągłe ćwierć wieku od chwili założenia Illusion. Z tej okazji muzycy ruszają w trasę!

Afera w kinie „Nie jestem twoim murzynem” (pokaz przedpremierowy)
Kino MUZA,
18.11.2017 o godz. 17:00
Bilety już w sprzedaży online na www.kinomuza.pl oraz w kasie kina.
„Nie jestem twoim murzynem” - Raoul Peck wykorzystując niepublikowane dotąd fragmenty niedokończonej książki Jamesa Baldwina, słynnego afroamerykańskiego powieściopisarza i eseisty, bogaty materiał archiwalnych filmów i zdjęć, opowiada historię segregacji rasowej, prześladowań i walki o prawa Afroamerykanów w USA. Film był nominowany do Oscara® w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy Film Dokumentalny.

Urodzinowe party Radia Afera
W Starym kinie
Dj Smalltown Boy
18.11.2017 o godz. 20:00
WSTĘP WOLNY!

Świętuj razem z nami!

Buy_ticket
Przycisk_muza