Thumb_paterson_cover_fb

16.12.2016 - 18.12.2016

PATERSON ,CZYLI SZCZĘŚCIE - PRZEDPREMIEROWY WEEKEND

16.12 g.21.00
17.12 g.20.00
18.12 g.18.00

Szczęście to…poranna kawa z ukochana osobą, spacer z psem, kufel piwa z przyjaciółmi. Zapraszamy na pokazy przedpremierowe nowego filmu Jima Jarmuscha – „Paterson” – z Adamem Driverem w roli głównej. To pełna humoru opowieść o tym, że szczęście kryje się w drobnych rzeczach i każdy może je odnaleźć na swój sposób.

Dla pierwszych 7 par na każdym seansie, które kupią bilety na pokaz, w kasie kina, czekają niespodzianki – płyta DVD od Gutek Film oraz plakat do filmu „Paterson”.

PATERSON
reż. Jim Jarmush | USA, 2016 | 113 min.

„Paterson” to rewelacja tegorocznego festiwalu w Cannes i najlepszy od lat film Jima Jarmuscha. Twórca „Broken Flowers” stworzył pełną humoru opowieść o tym, że życie jest poezją i każdy może odnaleźć szczęście na swój sposób.

Paterson (Adam Driver) jest kierowcą miejskiego autobusu. Niczego mu nie brakuje. Kocha swoją pełną szalonych pomysłów żonę (Golshifteh Farahani), która każdego dnia tworzy nowy plan na przyszłość. Mężczyzna ma czas na swoją pasję (pisanie wierszy), spacery z psem i spotkania z grupą zaprzyjaźnionych ekscentryków. Jest wśród nich przeżywający zawód miłosny kompan od kufla, wyzwolona singielka przesiadująca wieczorami w barze, czy wiecznie narzekający kolega z pracy, który zazdrości Patersonowi pogody ducha. Jednak na skutek zabawnego zbiegu okoliczności stoicki spokój tytułowego bohatera zostaje poddany próbie.

Buy_ticket
Przycisk_muza