Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_wszystkie_nieprzespane_kadr

22.10.2016 - 23.10.2016

WSZYSTKIE NIEPRZESPANE NOCE | GOŚĆ: MICHAŁ MARCZAK

Przedpremiera | 22 października | 19:00 | BRAK BILETÓW

Zapraszamy na przedpremierę filmu Michała Marczaka oraz dyskusję z reżyserem. Po seansie kontunuujemy muzyczne & filmowe doznania podczas after party w Projekt LAB (start: 22:00). Zagrają: Lutto Lento (Lubomir Grzelak) oraz Jacek Sienkiewicz.

reż. Michał Marczak | Polska, Wielka Brytania | 100 min.

Krzysiek kończy trwający pięć lat związek z pierwszą dziewczyną i przeprowadza się do mieszkania najlepszego kumpla, Michała. Obaj rzucają się w wir nocnego życia, od kameralnych "domówek" przez imprezy klubowe i plenerowe festiwale. Nie przejmują się niczym, nie ustając w pogoni za znalezieniem swojego miejsca w życiu. Ze szczerych rozmów, całonocnych zabaw i wędrówek wyłania się obraz marzeń, ale także lęków i frustracji. Pulsująca w rytmie uczuć i muzyki klubowej historia, opowiedziana z perspektywy przyjaciół uwikłanych w miłosny trójkąt.

Wydarzenie jest częścią JESIENI FILMOWEJ, która obejmuje ponad dwa miesiące rozproszonych wydarzeń filmowych i audiowizualnych na terenie całego Poznania. Widzowie obejrzą nowe, w tym także premierowe produkcje balansujące na granicy tradycyjnych i eksperymentalnych form filmowych, wezmą udział w spotkaniach z zaproszonymi reżyserami oraz warsztatach.

Więcej informacji:
www.adarte.pl/jesien-filmowa
Bilety na film Kino Muza w Poznaniu: 15zł/18zł
Wejściówki na after party Projekt LAB: 15zł (za okazaniem biletu z przedpremiery WNP) /20zł

Pokaz odbywa się we współpracy Fundacji Ad Arte i Kina Muza.

Buy_ticket
Przycisk_muza