Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_spain-abstract-wallpaper-background-hd-flag

01.05.2015 - 29.05.2015

REGULAMIN: kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii

REGULAMIN PROMOCJI:

1. Stypendium obejmuje intensywny kurs 2-tygodniowy w Hiszpanii w Valladolid.

2. Wartość pojedynczego stypendium na 2-tygodniowy kurs to 500 EUR. Nie ma możliwości uzyskania ekwiwalentu pieniężnego stypendium, ani przeznaczenia stypendium na inny kurs.

3. Stypendium obejmuje 20 godzin lekcyjnych j. hiszpańskiego tygodniowo (łącznie 40 godzin) oraz wycieczki po Valladolid oraz dodatkowe zajęcia kulturowe, edukacyjne i rekreacyjne przygotowane przez szkołę w Valladolid.

4. Minimalny wiek uczestnika kursu: 18 lat. Poziom zaawansowania: dowolny (A1-C2)

5. Miejsce kursu: Valladolid w Castilla y Leon (kolebka j. hiszpańskiego) - szkoła akredytowana przez Instytut Cervantesa, cieszącasię renomą i uznaniem w Hiszpanii oraz zagranicą. Uczestnicy kursów pochodzą z przeróżnych krajów z całego świata.

6. Termin rozpoczęcia kursu: dowolny poniedziałek. Kurs musi się zakończyć do końca roku 2016. Nie ma możliwości przesunięcia terminu na rok 2017.

7. Realizacja bonu i formalności związane z rezerwacją terminu kursu bezpłatnie w KONTAKT Centrum Języków Obcych, Plac Bernardyński 1a/1

8. Stypendysta ponosi we własnym zakresie wszelkie dodatkowe koszty:podróży, zakwaterowania, wyżywienia, a także 85 EUR za opłatę wpisową i materiały edukacyjne.

Buy_ticket
Przycisk_muza