Thumb_reklamy-pptpzn

21.10.2016

III edycja Pure Powder Tour w kinie Muza

21.10.2016
zapraszamy również na wystawę sprzętu snowboardowego w Holu kina.

Bilety na całe wydarzenie w cenie 33 zł dostępne w kasie kina Muza oraz w systemie sprzedaży internetowej kina. Wstęp na samą wystawę jest bezpłatny.

Już po raz trzeci z rzędu, na ekranach najlepszych kin zobaczymy imprezy z cyklu Pure Powder Tour. W tym roku seria zawita po raz pierwszy do Poznania. Organizatorzy cyklu, jak co roku, przygotowali całą masę atrakcji dla fanów sportów zimowych. Na wielkim ekranie zobaczymy najnowsze produkcje filmowe opowiadające o przygodach narciarzy i snowboardzistów przemierzających świat w poszukiwaniu śniegu, a w hallu kina zaprezentują się wystawcy oferujący wszystko co niezbędne do uprawiania freeride’u. Podczas imprezy odbędzie się także premiera trzeciego wydania drukowanego magazynu Pure Powder.

18:30 - start imprezy i wystawy
20:00 - Backyards Project
20:40 - After Forever
21:40 - przerwa
21:55 - Ruin & Rose
23:00 - koniec

Backyards Project
Posiadające niezwykłą atmosferę dzieło francuskiej wytwórni PVS. Autor filmu, Sam Favret, przemierza z kamerą świat, od Chamonix przez Alaskę aż do Indonezji, dokumentując historie ludzi związanych ze wspinaczką wysokogórską, surfingiem, deskorolką, snowboardem i narciarstwem.


After Forever
Snowboardowy rodzynek w tegorocznym programie Pure Powder Tour. Pełnometrażowa produkcja autorstwa tytanów branży kinematografii snowboardowej Absinthe Films, zawiera w sobie wszystko co w snowboardingu najpiękniejsze – dalekie podróże, głęboki puch i najbardziej szalone triki.

Ruin & Rose
Jeden z głównych punktów tegorocznego programu Pure Powder Tour, najnowszy film legendarnej wytwórni Matchstick Productions. Tym razem zaprosili oni do współpracy słynącego z niesamowitych pomysłów filmowca Bena Sturgulewskiego, twórcę wielokrotnie nagradzanego filmu „Valhalla”. Połączenie niesamowitej kreatywności Sturgulewskiego z doświadczeniem wytwórni, zaowocowało, jak sami mówią, „najlepszym filmem w historii Matchstick Productions”.

"

Buy_ticket
Przycisk_muza