Thumb_pieskie_kino_plansza

24.09.2016

PIESKIE KINO | SERCE PSA - seans z psem

24 września o 15:45 zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - PIESKIE KINO. Do uczestnictwa zapraszamy właścicieli czworonogów, którzy chcą spróbować ze swoimi podopiecznymi czegoś nowego. Seans będzie specjalnie przystosowany do uczestnictwa psów. Dźwięk na sali będzie znacząco ściszony, światło delikatnie rozświetlone, a w holu będzie można znaleźć miski z wodą. Każdy pies będzie miał zarezerwowane miejsce.

Osoby, które przyjdą z psem, a maja zamiar kupić bilet online prosimy o zakup biletów z brzegu sali, miejsca przy przejściu zarezerwowane są dla waszych czworonogów :)

Prosimy wszystkich psich opiekunów o zabranie ze sobą kocyka lub materiału, którym będzie można przykryć fotel czworonoga.

W czasie wydarzenia Schronisko dla zwierząt w Poznaniu będzie zbierać karmę i fundusze dla swoich, zapraszamy do pomocy. Prosimy o wsparcie, zbliża się zima, a oprócz adopcji zwierzaki potrzebują środków do życia.

Przed seansem kilka słów powie Małgorzata Lamperska ze Schroniska dla zwierząt w Poznaniu.

Ludzie i psy obejrzą przedpremierowy pokaz filmu SERCE PSA. To film w reżyserii Laurie Anderson, piosenkarki i performerki. To medytacyjna podróż w wewnętrzny świat artystki, pełna muzyki, nowojorskich pejzaży i snów. Anderson dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat życia i śmierci, nauk buddyzmu, a także wspomina związki z najbliższymi jej ludźmi i zwierzętami. Zaskakujący i nowatorski, niezwykły hołd dla męża Lou Reeda i ukochanej terierki Lolabelle, premierowo pokazywany w konkursie festiwalu filmowego w Wenecji 2015.

reż. Laurie Anderson | Francja, USA, 2015 | 75 min.

Buy_ticket
Przycisk_muza