Thumb_iks

12.09.2016 - 10.10.2016

Plebiscyt IKS-a i portalu Kulturapoznan.pl

Z wielka dumą i przyjemnośćą ogłaszamy, że inisjatywa NIC SIE TU NIE DZIEJE oraz kierowniczka Kina Muza Gosia Kuzdra nominowane są do nagrody w plebiscycie IKS-a i portalu Kulturapoznan.pl

Zachęcamy do głosowania tutaj --> ANKIETA

Małgorzata Kuzdra, szefowa kina Muza | Kategoria: CZŁOWIEK KULTURY

Za bezpretensjonalną i szczerą miłość do kina. Miłość odwzajemnioną - Muza pod jej rządami już dawno dorobiła się miana kina kultowego. Za otwartość na filmy spod wszelkich długości i szerokości geograficznych. Za ciągłe eksperymentowanie z tym, jak można je podać - w ciemno, na kołach, z muzyką, do pary, nie w parze... Za profesjonalizm, inicjatywę i pomysłowość.

Festiwal "Nic się tu nie dzieje" | Kategoria: WYDARZENIE KULTURALNE

Za całkowicie absorbujący i absolutnie wciągający filmowy trójkąt bermudzki rozpięty między trzema kinami: Muzą, Pałacowym i Rialto. Za przekorne uświadomienie wszelkim kinomanom niedowiarkom, widzom malkontentom i innym, którzy "płakali po...", że jednak "dzieje się", zarówno w sali kinowej, jak i poza nią. Za przywiezienie do Poznania kilkunastu premier z najważniejszych zagranicznych festiwali filmowych i kilku rodzimych twórców. Za mniej hollywoodzki, a bardziej arthousowy charakter poznańskiego filmowego sierpnia. Za pokazanie, że "razem można więcej".

Buy_ticket
Przycisk_muza