Thumb_australia_wa_lucky_bay_kangur-09945-768x432

01.09.2016

Po PROSTU Australia - spotkanie podróżnicze

”Po PROSTU Australia”

Po 4 latach Alicja i Andrzej wracają do Australii - kraju, który skradł im serce. Plan był prosty - wylądować w Perth, kupić samochód i przejechać nim do Sydney, a co się wydarzy po drodze... zostawić losowi!

Tym razem zabrali ze sobą w podróż drona, który miał umożliwić im spojrzenie na ten kraj z zupełnie nowej perspektywy. Dzięki niemu uwierzyli, że:
- faktycznie istnieje prawie 150-kilometrowa droga bez zakrętu
- Australia bywa płaska po horyzont
- słone jeziora nie są nudne, a najdłuższa rzeka Australii przypomina wijącego się węża;

Ale zdjęcia z lotu ptaka będą tylko dodatkiem. Zobaczycie Australię jako kraj pełen zwierząt i dzikiej przyrody. Koale, kangury, krokodyle, wielkie przestrzenie i rozgwieżdżone niebo. Nie zabraknie też aborygeńskich historii, które widać dopiero wtedy, gdy zdejmie się europejskie okulary i spojrzy na ten kontynent przez pryzmat jej rdzennych mieszkańców.

O nas:
Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik – kilka lat życia spędzili na oglądaniu, smakowaniu i doświadczaniu krajów Azji podczas długiej podróży, ale to Australia zahipnotyzowała ich na tyle skutecznie, że mieszkając i pracując w Polsce ciągle myślą, jak do niej wrócić. Regularnie śledzą promocje lotnicze, żeby choć na kilka tygodni przenieść się na Antypody i poznawać kolejne zakamarki. Podczas ostatniej podróży po Australii i Nowej Zelandii, zbierali unikatowy materiał, którego fragmenty można znaleźć na

www.LosWiaheros.pl – blogu podróżniczym pisanym nie tylko z drogi.
Chętnie też wracają do siebie, czyli do Polski, do swojej
małej bazy w Beskidach i auta, które bywa ich mobilnym domem. Między podróżami
fotografują i filmują dronem świat z lotu ptaka, czego efekty można zobaczyć na
stronie www.CrazyCopter.pl

Buy_ticket
Przycisk_muza