Thumb_nstnd_kamper

09.08.2016

​DKF: KAMPER + spotkanie z twórcami filmu

DKF: KAMPER + spotkanie z twórcami filmu
09.08 WTOREK | 21:00 | BILETY 15 zł

reż. Łukasz Grzegorzek | Polska, 2016 | 90 min.

Znacie ich. Para trzydziestolatków, kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno. Mania i Kamper. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z ognistą nauczycielką hiszpańskiego.

Łukasz Grzegorzek – rocznik 1980, absolwent Wydziału Prawa UW, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym. Od dziesięciu lat robi zwiastuny telewizyjne filmów klasy B, blockbusterów oraz arthouse’owych klasyków. W ten sposób zdobył całą swoją wiedzę o reżyserii filmowej. KAMPER to jego debiut fabularny.

Bartłomiej Świderski – Ur. w 1981 rok. Studiował Reżyserię i Produkcję na WRiTV Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Absolwent kursu Dok Pro w Szkole Wajdy. Reżyser filmów dokumentalnych, II reżyser filmów fabularnych (w minionym roku pracował przy „Kamperze” Łukasza Grzegorzka, „Falach” Grzegorza Zaricznego oraz „Słońce, to słońce mnie oślepiło” Anki i Wilhelma Sasnali). Rolą Carlosa – najlepszego przyjaciela Kampera – debiutuje jako aktor.

Buy_ticket
Przycisk_muza