Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_nasza_m_odsza_siostra_1

11.05.2016

FILOZOFICZNE ŚRODY Z GUTEK FILM | NASZA MŁODSZA SIOSTRA

Spotkania filozoficzne to cykl spotkań, odbywających się raz w miesiącu w Kinie Muza. Każde spotkanie składa się z projekcji filmu z repertuaru Gutek Film oraz rozmowy z publicznością na temat bezpośrednio zainspirowany filmem.Najbliższa debata filozoficzna odbędzie się 16 marca. Na te ciekawe i z pewnością owocne spotkania zapraszamy wszystkich spragnionych wiedzy i lubiących podyskutować.

Uczestnicy zobaczą film:
NASZA MŁODSZA SIOSTRA
reż. Hirokazu Koreeda | Japonia 2015| 128 min.

Film wyświetlimy z napisami polskimi i angielskimi

Siostry Sachi, Yoshino i Chika otrzymują wiadomość o śmierci ojca, którego nie widziały od lat. Na pogrzebie poznają swoją przyrodnią siostrę Suzu. Postanawiają się nią zaopiekować.

Spotkanie poprowadzi Bartosz MroczkowskiWieczny wędrowiec. Aktualnie realizuje swoje filozoficzne pasje w Instytucie Filozofii UAM w Poznaniu jako doktorant (2013). Autor pracy "Anty-psychiatria: filozofia i praktyka". Współzałożyciel i redaktor kolektywu myślowego Machina Myśli. Zainteresowania: filozofia stawania się, zoe, posthumanizm, transhumanizm, nowy materializm, estetyka egzystencji, poststrukturalizm, szeroko rozumiana cielesność i eksperymenty z nią związane.

Buy_ticket
Przycisk_muza