Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_plansza_hd_wampiry_net

30.10.2015 - 31.10.2015

WAMPIRY NA MIEŚCIE - MARATON FILMOWY

TERMIN
30 października 2015 | Start 17:00 w Kinie Rialto

MIEJSCA/ORGANIZATORZY:
Kino Rialto
Nowe Kino Pałacowe
Kino Muza

BILETY
Karnet na 3 filmy: 30 zł
Sprzedaż karnetu online TUTAJ

IDEA
Jesteśmy kinami studyjnymi: Muza, Pałacowe i Rialto. Mamy po jednej sali kinowej, a na naszych ekranach Poznaniacy mogą oglądać dobre filmy: autorskie, niebanalne, europejskie, nieraz flirtujemy też z kinem głównego nurtu. Znamy naszych widzów i lubimy wchodzić z nimi w interakcję. Gdy gramy te same premiery – trochę konkurujemy między sobą, ale przede wszystkim bardzo się lubimy i potrafimy współpracować. Przygotowaliśmy pierwszy w Poznaniu chodzony maraton filmowy – gdzie każdy z zaplanowanych trzech filmów widzowie obejrzą w innym kinie. Robimy to, bo uważamy, że będzie ciekawie i zabawnie oraz chcemy pokazać, że potrafimy współdziałać, że jest w nas moc i potencjał, które można odkrywać ciągle na nowo. Mamy pomysły i odwagę, żeby je realizować!

O WYDARZENIU
Z okazji Halloween zapraszamy na nietypowy wampiryczny maraton filmowy: każdy film będzie zagrany w innym kinie, a przejście widzów do kolejnych lokalizacji poprowadzi wampir na szczudłach oraz połykacze ognia! Wszystkich widzów zachęcamy do ubrania się na czarno, a najlepiej - do przebrania się za wampiry. Najlepsze przebrania zostaną nagrodzone upominkami (zaproszenia do 3 kin, filmy na dvd i inne), jury będą kierownicy Rialto, Pałacowego i Muzy.

Zaczynamy w Rialto o godz.18.00 filmem „Tylko kochankowie przeżyją”, ale warto zajrzeć na Dąbrowskiego 38 wcześniej, bo już od 17.00 będziemy częstować winem, a w holu kina wizażystki będą nadawać widzom wampiryczny wygląd. Wśród widzów rozlosujemy 10 wampirzych peleryn i ruszymy na Zamek prowadzeni przez wampirkę na szczudłach i połykaczy ognia – do Nowego Kina Pałacowego. Tam powitamy Was winem, a o godz. 20.30 zobaczymy film „O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu”. Po projekcji stylizację wampiryczną widzów uzupełnimy o stosowne uzębienie – zęby dla każdego! Wampir na szczudłach poprowadzi widzów dalej ulicą Święty Marcin – do bramy, w której znajduje się Kino Muza. Tam czekać będzie kolejna lampka czerwonego wina oraz trumna… W pełni wystylizowani widzowie-wampiry będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w trumnie oraz obejrzeć film „Co robimy w ukryciu”. Po seansie w holu Muzy zagra DJ Pan Picik – na rozluźnienie, jeśli wrażenia tego wieczoru sprawią, że krew uderzy Wam do głowy!

PROGRAM
17.00-18.00 darmowy makijaż wampiryczny w holu Kina Rialto
18.00-20.00 „Tylko kochankowie przeżyją” – Kino Rialto, ul. Dąbrowskiego 38
20.00 przejście z Kina Rialto do Nowego Kina Pałacowego
20.30-22.15 „O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu” – Nowe Kino Pałacowe, ul. Św. Marcin 80
22.30 przejście z Nowego Kina Pałacowego do Kina Muza
23.00 „Co robimy w ukryciu” – Kino Muza, ul. Św. Marcin 30
0.30 zdjęcia w trumnie i DJ Pan Picik

*przed każdym seansem lampka wina od Świata Alkoholi

Sponsor:
ŚWIAT ALKOHOLI

Patronat medialny:
RADIO AFERA

Projekt dofinansowany przez PISF, FN i SKSiL.

Buy_ticket
Przycisk_muza