Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_baner944046132

23.01.2015

SPOTKANIE Z GOORALEM - I URODZINY ALL IN POZNAŃ

23.01 | 15:00

SPOTKANIE Z ARTYSTĄ

W czwartkowy wieczór, wystąpi dobrze znany większości Poznaniakom artysta Gooral. Muzykowi, mimo stosunkowo krótkiego stażu na polskiej scenie muzycznej, udało się osiągnąć niezwykłą popularność i wzbudzić ogromną sympatię wśród słuchaczy muzyki alternatywnej. Główną przyczyną takiej sytuacji jest niesamowicie oryginalny styl muzyczny, jaki reprezentuje jego twórczość. Muzyka Goorala to oryginalne i nowatorskie połączenie muzyki elektronicznej i... ludowej pieśni góralskiej. Połączenie niemożliwe? A jednak! Gooralowi udało się połączyć te dwa, z pozoru całkowicie odległe, gatunki, tworząc porcję naprawdę solidnej, świetnie brzmiącej muzyki.
Jego ostanim wydanym albumem jest pochodzące z 2011 roku wydawnictwo Ethno Electro. Czas leci i wraz z początkiem 2014 roku zostało zapowiedziane nowe wydawnictwo, z którego część utworów zostanie zaprezentowane podczas urodzinowego występu.

Zaraz po Gooralu nie rozchodzimy się tak szybko do domu! Otóż nie zabraknie konkursów z ciekawymi nagrodami, o których usłyszycie już niebawem! Będzie wielkie losowanie a po rozdaniu nagród (każda osoba, która kupi bilet na Goorala bierze z automatu udział w konkursie) rozpocznie się after, o który zadba nasz zaprzyjaźniony Pan Picik. Warto więc zostawić sobie trochę energii na później!

Buy_ticket
Przycisk_muza