Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_sugar-man-b1667321389

22.02.2013 - 17.03.2013

SUGAR MAN

reż. Malik Bendjelloul, Szwecja, Wielka Brytania, 2012, 86 min.

JEŚLI UFACIE MUZIE - to jest to! Nie czytajcie za wiele o tym filmie, żeby mieć okazję odkrywać fenomen Rodrigueza w czasie seansu. Zaufajcie nam, przyjdźcie, nie będziecie żałować!

?Ten film daje widzom wiarę, że prawdziwy talent zostanie odkryty, ciężka praca przyniesie owoce, a dobrzy ludzie zwyciężą?.

LA TIMES

Niesamowity, poruszający film o tajemnicy sztuki, sławie, muzycznym biznesie i o tym, co to znaczy żyć pełnią życia.

New York Post

Niewiarygodna, a jednocześnie prawdziwa opowieść o zapomnianym piosenkarzu, któremu wróżono karierę na miarę Boba Dylana, a który przepadł bez wieści na początku lat 70.

Historia wielkiej determinacji dwóch fanów muzyka, którzy postanowili odkryć okoliczności jego życia i tajemniczej śmierci. Trzy dekady poszukiwań, pozwoliły im poznać prawdę o wspaniałym człowieku. A teraz dzięki nim świat poznał tę fascynującą i pełną optymizmu historię, która przekracza najśmielsze fantazje.

?Sugar Man? to najczęściej nagradzany dokument 2012 roku, laureat 6 nagród publiczności na międzynarodowych festiwalach i jeden z oscarowych faworytów..

GŁOSY PRASY

Najbardziej optymistyczny film, jaki widziałem w życiu.

Q Magazine

Zachwycił widzów na całym świecie.

Next Movie

Prawdziwa historia, która wzrusza do łez.

New Yorker

Niektóre filmy dokumentalne są piękne, inne traktują o wyjątkowych tematach, a jeszcze inne opowiadają historie w niezwykły sposób. Ale czasami zdarzają się takie, jak ?Sugar Man?, które mają to wszystko.

New Orleans Times

Ten fascynujący dokument to tak naprawdę detektywistyczna historia o poszukiwaniach niezwykłego amerykańskiego muzyka, którego poruszający głos i mądre teksty są praktycznie nieznane w Stanach, a miały wielki wpływ na losy ludzi w innych zakątkach świata.

USA Today

To bajka z tym, że prawdziwa. I do tego z wyjątkowo szczęśliwym zakończeniem.

Christian Science Monitor

Historia Rodrigueza wydaje się całkowicie niepojęta w dzisiejszym świecie, gdzie każda najdrobniejsza informacja jest przekazywana za pośrednictwem internetu. I sprawia, że ten film jest jeszcze ważniejszy. Oglądajcie więc go, słuchajcie Rodrigueza i dzielcie się tym.

New York Daily News

Niesamowicie wciągający dokument o fanach, nadziei i tajemniczym muzyku.

The New York Times

?Sugar Man? uświadamia, jak muzyka ? czy literatura, malarstwo, inne dzieło sztuki ? może przerosnąć wszelkie oczekiwania twórcy jeśli trafi do właściwych ludzi we właściwym czasie.

Miami Herald

Nie szukajcie niczego o Rodriguezie w internecie zanim nie obejrzycie tego filmu! Dajcie się najpierw porwać tej historii, posłuchajcie jego piosenek i poznajcie jego samego, a po seansie będziecie fanami nawet jeśli nigdy wcześniej o nim nie słyszeliście.

Rolling Stone

Buy_ticket
Przycisk_muza