Gościem będzie fotografka Monika Strzelecka
Prelekcję oraz spotkanie poprowadzi Mateusz Sadowski


"> Gościem będzie fotografka Monika Strzelecka
Prelekcję oraz spotkanie poprowadzi Mateusz Sadowski


">
Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_s__ziemi

21.10.2015

SÓL ZIEMI - PRZEDPREMIERA

Przed seansem wernisaż wystawy fotograficznej Tadeusza Koracha "Za Sceną"

Tadeusz Korach - Google Trusted Photographer. Prowadzi działalność fotograficzną, która ewoluowała w czasie w różnych formach. Był fotografem na imprezy. Pracował w Studiu Fotograficznym Absynt, gdzie fotografował produkty. Wiele lat pracował dla Agencji Castingowej ATV Film w Łodzi. Kilka lat temu rozpoczął współpracę z Google Jako Rekomendowany Fotograf. We wrześniu 2014 licencję Google na rynku Brytyjskim i został mianowany Google Trusted Photographer.

Po seansie zapraszamy na spotkanie z Moniką Strzelecką i prezentację jej zdjęć

" Martyna Wojciechowska opowiedziała historię fotoreportażu "3", nagrodzonego Grand Prix. Jego autorka, Monika Strzelecka, przez trzy lata fotografowała trójkę własnych dzieci. - Wydawałoby się: temat banalny, zrealizowany we własnym przydomowym ogródku. Tymczasem wyszła ztego niesamowita historia - chwaliła Wojciechowska. - Chcieliśmy dać taki sygnał, że nie trzeba jechać na kraniec świata, żeby zrealizować naprawdę świetny materiał na miarę Grand Prix - dodała. W tym roku na konkurs nadesłano prawie 40 tys. fotografii."

Prelekcję oraz spotkanie poprowadzi Mateusz Sadowski - "swobodnie posługuje się wideo, fotografią i instalacją, tworząc prace, w których pojawiają się proste elementy codziennego życia. Elementy, o których Michał Lasota pisał, że "raz wydobyte z chaosu rzeczywistości ulegają 'powiększeniu' i zaczynają obrastać w abstrakcyjne i poetyckie znaczenia”.

FOTOGRAFIE MONIKI STRZELECKIEJ

Buy_ticket
Przycisk_muza