Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo
Thumb_to_w_a_nie_seks

14.10.2015

INNY FESTIWAL: "TO WŁAŚNIE SEKS" Z AUDIODESKRYPCJĄ

Już po raz trzeci Inny festiwal stworzy przestrzeń do zaskakujących spotkań. Kabaret Drzewo A Gada to duża dawka absurdalnego humoru, łamiącego stereotypy niepełnosprawności .Z kolei film „To właśnie seks”, który będzie miał audiodeskrypcję czy instalacja miejska „[sic]2”, pokazują życie od strony zmysłowych doznań, obnażając niejedno tabu.

Fundacja Barak Kultury organizuje w Wielkopolsce festiwal, którego celem jest zapewnienie równego dostępu do kultury. Wydarzenia odbywają się w miejscach dostosowanych dla osób niepełnosprawnych fizycznie, festiwal tłumaczony jest na j. migowy, film oraz kabaret pokazywane są z audiodeskrypcją.

Seans filmowy z audiodeskrypcją to już tradycja Innego festiwalu. W tym roku zostanie pokazany film „To właśnie seks”. Przebojowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych. Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Australijski reżyser Josh Lawson pokazuje w swoim filmie zwyczajne pary i ich niezwykłe łóżkowe perypetie.WSTĘP BEZPŁATNY

www.barakkultury.pl, barakkultury@barakkultury.pl, FB:
BarakKultury, tel. 61 64 65 344.

Bezpłatne wejściówki:

Kino Muza/ Św.Marcin 30

wejściówki do odbioru godzinę przed seansem

Buy_ticket
Przycisk_muza